-=Civitas Kielcensis Suicide Squad=-

Forum [CKSS]
Teraz jest 2024-03-29, 03:23

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-29, 15:57 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-23, 10:38
Posty: 973
Lokalizacja: Warszawa
Punkt brzmi jak następuje:
Cytuj:
1.3)Jakiekolwiek bezzasadne ubliżanie komukolwiek, karygodne zachowanie, używanie słownictwa powszechnie uznanego za wulgarne lub inne działanie uznane za szkodę przez ogół, powoduje konsekwencje wobec postującego.

Proponuję nowe brzmienie:

Cytuj:
1.3)Jakiekolwiek bezzasadne ubliżanie komukolwiek, karygodne zachowanie, nadmierne używanie słownictwa powszechnie uznanego za wulgarne lub inne działanie uznane za szkodę przez ogół, powoduje konsekwencje wobec postującego.


Ewentualnie interpretacja tego punktu jako "nadmierne (...) używanie słownictwa".


Zmiana ta przyszła mi do głowy z uwagi na kolejnego warna, którego dostałem za jakieś pojedyncze przekleństwo, bynajmniej nie pisane pod wpływem emocji. Średnia wieku w klanie jest spora, a tu takie ograniczenia dziwne.

Nie znając odpowiedniego trybu, prosz o rozpatrzenie przez Radę Klanu lub poddanie pod ogólne głosowanie.



Pozdro ziomy :)

_________________
War never changes...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-29, 18:50 
Offline
Szef wywiadu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-04, 23:14
Posty: 759
Lokalizacja: Białogard
[CKSS]Klamka napisał(a):
Proponuję nowe brzmienie:

Nie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-29, 20:30 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
[CKSS]Klamka napisał(a):
Punkt brzmi jak następuje:
Cytuj:
1.3)Jakiekolwiek bezzasadne ubliżanie komukolwiek, karygodne zachowanie, używanie słownictwa powszechnie uznanego za wulgarne lub inne działanie uznane za szkodę przez ogół, powoduje konsekwencje wobec postującego.

Proponuję nowe brzmienie:

Cytuj:
1.3)Jakiekolwiek bezzasadne ubliżanie komukolwiek, karygodne zachowanie, nadmierne używanie słownictwa powszechnie uznanego za wulgarne lub inne działanie uznane za szkodę przez ogół, powoduje konsekwencje wobec postującego.


Ewentualnie interpretacja tego punktu jako "nadmierne (...) używanie słownictwa".


Zmiana ta przyszła mi do głowy z uwagi na kolejnego warna, którego dostałem za jakieś pojedyncze przekleństwo, bynajmniej nie pisane pod wpływem emocji. Średnia wieku w klanie jest spora, a tu takie ograniczenia dziwne.

Nie znając odpowiedniego trybu, prosz o rozpatrzenie przez Radę Klanu lub poddanie pod ogólne głosowanie.



Pozdro ziomy :)


Bardzo dobrze ze wczytałeś się w Regulamin,
od czasu do czasu każdemu się to przyda.

Jak zauważyłeś sztab i CL nie ubliżają i bezzasadnie wulgaryzmów nie używają,
taki zapis pozwala zawsze komuś przyp.erdolić karę jeżeli trzeba
i umożliwia samodoskonalenie.

Regulamin został kilkukrotnie ustalany i obecna wersja raczej jak konstytucja - nie do ruszenia.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-30, 18:52 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-23, 10:38
Posty: 973
Lokalizacja: Warszawa
Konstytucję tez się zmienia (?).

No tak, ale to ja nie bardzo rozumiem, dorosłe towarzystwo, a za napisanie "ja pier... PRL2" po zobaczenie wiadomego budynku dostaje warna... To chyba nadinterpretacja przepisu? Więc jeżeli nie zmiana, to może zrobić coś z tą (moim zdaniem) nadinterpretacją? Bo całkowity zakaz słów nieparlamentarnych to chyba przesada.

_________________
War never changes...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-30, 20:00 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
[CKSS]Klamka napisał(a):
Konstytucję tez się zmienia (?).
no to jej problem
zapis zostaje

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL