-=Civitas Kielcensis Suicide Squad=-

Forum [CKSS]
Teraz jest 2024-04-27, 22:03

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-04-06, 21:48 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 08:39
Posty: 390
Lokalizacja: Kielce
znalazłem cos takiego, mysle ze to bedzie na każda kieszeń
http://www.czarownice.agrowczasy.com/ciekoty27.htm
prosze o wypowiedź, czy wam pasują takie warunki. mysle że i namioty tez mozna bedzie postawić jak ktos bedzie chciał.
Pary przez te dwa dni moga sobie chwilke odpuścić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-07, 03:16 
Offline
Młodszy chorąży sztabowy
Młodszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-21, 09:11
Posty: 178
Lokalizacja: Warszawa
Jahor a sprawdź to:
http://www.anatolka.wczasywpolsce.pl/
Naprawdę wiele osób mi to miejsce polecało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-07, 07:29 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
jestem za propozycją jahora -nad wodą, bliżej Kielc i łatwiej o zakupy... chociaż SauRooN twoja propozycja też jest interesująca.

Pozostaje kwestia ceny.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-07, 08:57 
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 10:30
Posty: 223
Lokalizacja: Poznan
Mi się też podoba to miejsce co Jasiu pokazał :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-07, 08:59 
Offline
Kapitan
Kapitan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 13:01
Posty: 408
Lokalizacja: Kielce
Nie znalazłem informacji co do ceny. W tym Masłowie można rzec- zajefajnie, tyle, że miejsc jest 5x3=15. Chyba, że namioty. Jasiu jak wiesz , to napisz po ile ta imprezka.

_________________
"Przygotowanie do wojny wymaga ćwiczenia wyobraźni" Gulio Douhet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-07, 14:48 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-04, 23:04
Posty: 768
Lokalizacja: Poznań
Mogę się tylko wypowiedzieć na podstawie zdjeć.

To Jasiowe miejsce wygląda trochę jak nie z bajki ale z pustyni - jak będzie słonko mocniej przygrzewać to zajebista patelnia tam będzie. Woda jest na pewno blisko ale w WC a do tego jeziorka to ile 15 min ? samochodem / ? Domki wygladają przyzwoicie, a gdyby nas miało byc powyżej 15 to na pewno trzeba będze rozstawić namioty. Trchę miejsca tam chyba jest. Nie wiadomo czy mają jakieś miejsce typu TAWERNA z Mójczy - bo na fotach nie widać. Podejrzewam Jasiu że bez wizji lokalnej bedzie cieżko podać szczególowe informacje :) .


"Anatolka" SauronA wygląda cłakiem całkiem . Tylko żal tych zwierzaków no i obawa ,że moze być trochę turystów "zgorszonych" wyczynami wirtualnej młodzieży i nie tylko:) . Ale Sala Kominkowa jest ZUPER CHRUPER.


Generalnie zdaję się na KIELCZAN - a zwłaszcza na Kwatermistrza Jahora !

_________________
===============================
http://www.youtube.com/playlist?list=PL9C9082D99B2B6DDB
===============================


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-07, 16:12 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 08:39
Posty: 390
Lokalizacja: Kielce
poniedziałek lub wtorek sprawdze osobiscie, przeprowadze wizje lokalną i wszystko powiem


ps. miejsce SauRooN-a tez sprawdzę :)


Ostatnio edytowano 2006-04-09, 10:48 przez [CKSS]jahor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-08, 10:19 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2005-04-06, 09:47
Posty: 1214
Lokalizacja: Elbląg
i znajdz miejsca do przykampienia :) przed opforami


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-04-18, 07:04 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
Czas leci ....
- a jakie terminy?

8 - 9 lipca? czy nastepny weekend?

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-04, 21:47 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 08:39
Posty: 390
Lokalizacja: Kielce
a więc klamka zapadła po zwiedzeniu w sumie 5 gospodarstw agroturystycznych podejmuje decyzje na http://www.anatolka.wczasywpolsce.pl/
Dlaczego taka podjałem oto ponizej odpowiedź:

1. jak na nasze kieszenie najtaniej
2. warunki niezłe nawet jesli by padał deszcz (nic nie jest w stanie nas zmoczyć)

nocleg- 25zł od osoby za dobę
śniadanie - 7 zł
obiad -17
kolacja - 7 zł
kolacja dla wszystkich tzw. uroczysta około 30 zł
w kwocie tych 30 zł właściciele zaproponowali tzw. biesiadną. W tym jest kiełbasa, kaszanka, zurek, bigos, chleb, smalec własnej roboty, herbata, kawa.
Może do tego dojść udziec szynki gotowanej, wędzonej. Wszystko swojskiej roboty.
Aha jesli bysmy zdecydowali się na tą szynę to kosztuję 250 zł. Mysle że też by się mogła znaleźć w meniu. kwota wtedy zwrosła by tylko około 10 zł.
Są to wstępne kalkulacje, możliweże może sie zmienić plus minus 5 zł. mam nadzieje ze nie bedzie to kłopot.
Co do noclegu to jakby w głównym budynku pomieści sie 14 osób, ale 50m sa nastepne dwa budynki które moga pomieścić 2x9 osób..Mysle że to tez nie będzie kłopot.
Więc panowie decyzja tylko ustalić termin.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-05, 00:56 
Offline
Młodszy chorąży sztabowy
Młodszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-21, 09:11
Posty: 178
Lokalizacja: Warszawa
Wypas :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-05, 06:14 
Offline
Kapitan
Kapitan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-01, 11:00
Posty: 476
Lokalizacja: Kielce
No i piknie :D

_________________
Wyobraź sobie tą ciszę, gdyby ludzie mówili tylko to co wiedzą...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-05, 08:26 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-04, 23:04
Posty: 768
Lokalizacja: Poznań
OK!. przyjmujemy 8-9 lipca 2006.

Proszę o zweryfikowanie do dn.10-05-2006 /środa/ DEKLARACJI . Określając dokładnie ilość osób oraz obecność 100 % lub usunąć swój post. W momencie ,w którym Jasiu dokona rezerwacji i wpłaci zaliczkę nie bedzie już drogi odwrotu.

_________________
===============================
http://www.youtube.com/playlist?list=PL9C9082D99B2B6DDB
===============================


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-05, 12:43 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
Pasuje - prawdopodobnie ja z monika zrezygnujemy z kolacji tej za 7 pln (biesiada jak najbardziej). Mysle ze to juz na miejscu bedziemy ustalac.

Zatwierdzam w pracy 8-9 lipca jako wolny i bez smyczy - komorki firmowej. Jacku standardowo po drodze mozesz zatrzymac sie w wawie ;) w przechowalni.

@jahor - numer konta i wysokosc, proszę.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-05, 17:20 
Offline
Młodszy chorąży sztabowy
Młodszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-22, 10:04
Posty: 171
Lokalizacja: Kielce / London
hmmm... osobiscie myslalem nad osobnymi pokojami dla par... no ale skoro wiekszosc zadecydowala zbiorowe koszary to OK

calosc musze obgadac z moja lepsza polowa czyli max do niedzieli bede wszystko wiedzial

pozdro

ps. a beda te zyjątka co na zdjeciach ? jak tak to super.. bedzie komu hedy sprzedawac ew. bedzie co jesc :> JOKE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-05, 18:34 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-04, 23:04
Posty: 768
Lokalizacja: Poznań
Natchniony pytaniem Speediego:


Cytuj:
Zastanawiam sie nad planem dnia podczas takiego spotkania ? Jakos nie bardzo sobie potrafie wyobrazic co mozemy robic ciagu dnia ? no przeciez do kina zbiorowo nie pojdziemy ? Smile


Należy przygotować mini program artystyczny spotkania.

Przyjmujemy wstępnie ,że oficjalne obchody rozpoczynamy :

sobota 8-07-2006 o godz. 17,39

-dlatego ważne aby wszystcy do tego czasu dotarli i byli w stanie nadajacym się do fotograficznego spożycia.
-standardowo spotkanie otwiera przemyślane wczesniej krótkie 30 min wystapienie CL-a ,który nie zdążył sie wyłgać od tej operacji - generalnie panuje miła atmosfera , gdzieniegdzie słychać oklaski.
-obrady przy suto :) zastawionym stole.... czyli nie kończaca się impreza do dnia następnego w okolicach godz. 21,00.


W niedzielę ok godz. 12,00 Zawody strzeleckie dla tych co będa mieli siłę dźwigać lumparę. /trening dzień wcześniej od chwili przybycia do rozpoczęcia Oficjalnych obchodów /

Niektóre atrakcje bedą wynikać z miejsca , w którym sie znajdziemy oraz stanu w jakim będziemy. Nie oczekiwałbym raczej realizacji zbyt ambitnych planów :)

_________________
===============================
http://www.youtube.com/playlist?list=PL9C9082D99B2B6DDB
===============================


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-05, 18:59 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
[CKSS]Speediee napisał(a):
hmmm... osobiscie myslalem nad osobnymi pokojami dla par... no ale skoro wiekszosc zadecydowala zbiorowe koszary to OK

calosc musze obgadac z moja lepsza polowa czyli max do niedzieli bede wszystko wiedzial

pozdro

ps. a beda te zyjątka co na zdjeciach ? jak tak to super.. bedzie komu hedy sprzedawac ew. bedzie co jesc :> JOKE


ja mysle ze sa tam pokoje a nie jedna izba.

@potiomkin
- Możemy zrobić turniej 1vs1 w Ghost Recona - oczywiście po kliku fragach (potrzebny bedzie tylko twoj laptop - ja swój zabiore) - dla poprawy zabawy sterowanie bedzie za pomoca touch pada :P - własnie przypomnialem sobie ze potiom masz linucha na pokladzie... zatem lipa... :( chyba ze poszukasz emulatora directx jakim jest cedega lub winex
- korzystając z łącza do netu możemy przyjmować zyczenia od innych klanów przez naszego TS (nalezy wczesniej podac namiary na forach - date, czas i serwer)
- jezeli ktoś ma w miare mocne głośniki stereo niech zadeklaruje ze zabierze (zagra nam muza z filmow wojennych
- dodatkowo możemy zafundować sobie radzieckie kino wojenne (helikopter w ogniu z ruskim dubingiem)
- moga byc rowniez i inne filmy wojenne
- konkurs snajperski w strzelaniu z procy (zrobi ktos proce? moze być na haczyki a nie na kamienie) - trzeba zaopatrzec sie w tarcze lub cele zrobiny na miejscu
- na rozgrzewke konkurs "pół litra na czas" - chodzi o piwo (moża zrobić leaddera) - start w sobote wieczorem, czas trwania poki starczy sił lub do południa w niedziele.
- konkurs "na beczke" czyli kogo łatwiej przeskoczyć niż obejść :)
- rzut fragiem czyli kto dalej rzuci pustą puszką po piwie, wersja trudniejsza rzut kula 3kg podobnie jak fragiem :) moze być nie na odległość tylko do celu :)

inne pomysly jakie macie podawajcie na forum - bedziemy je przyjmowac, zmieniac lub odrzucac.

Jeżeli ktoś jeszcze ma laptopa i moze zabrac niech sie zadeklaruje - wtedy bedziemy myslec o hubie i przewodach.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-06, 16:40 
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 10:30
Posty: 223
Lokalizacja: Poznan
No to !HooaH! w pracy zaklepałem wolne ! Przyjadę raczej sam bo coś druga połowa nie ma czasu :) No jeśli się zdecyduje jechać ze mną to bankowo poszukiwać bedę pokoju dwujeczki :) Złote krany welury i tym podobne :) hi hi hi Jasiu nr. konta i suma ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-06, 17:55 
Offline
Młodszy chorąży sztabowy
Młodszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-21, 09:11
Posty: 178
Lokalizacja: Warszawa
No mam nadzieję że przywieziemy swoje pukawki i sobie postrzelamy do puszek i zapałek tak jak poprzednio ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-07, 14:13 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 08:39
Posty: 390
Lokalizacja: Kielce
informuje, ze jest 7 pokoi dwuosobowych w głownym budynku i po 3 pokoje trzyosobowe w dwóch pozostałych (oddalonych o około 50 m)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-10, 21:01 
Offline
Młodszy chorąży sztabowy
Młodszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-22, 10:04
Posty: 171
Lokalizacja: Kielce / London
mnie na nocleg nie liczcie :( roxi ma szkole w ten likend i jakies wgzaminy
zrobimy tak, ze dojedziemy wieczorkiem do was np. w sobote na gril'a
pozniej wracamy (bez noclegu) i na drugi dzien tez mozemy dojechac

wszystko wyjdzie w praniu

pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-11, 18:43 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-04, 23:04
Posty: 768
Lokalizacja: Poznań
odnosnie deklaracji. Proszę czytać ze zrozumieniem textu :

Proszę o zweryfikowanie do dn.10-05-2006 /środa/ DEKLARACJI . Określając dokładnie ilość osób oraz obecność 100 % lub usunąć swój post. W momencie ,w którym Jasiu dokona rezerwacji i wpłaci zaliczkę nie bedzie już drogi odwrotu.



to naprawdę nie jest trudne - awszystkim ułatwi sprawę.

Żołnierze wyrwani do tablicy :

[CKSS]Zadlo
[CKSS]SauRooN
[CKSS]KNT
[CKSS]Eagle
[CKSS]MARIO
[CKSS]Dark_Luki
[CKSS]jahor

Domyślam się ,ze trudno jest ocenić na 60 dni przed imprezą 100% przybycie , ale należy podjąć decyzję - takie są prawa rynku.

_________________
===============================
http://www.youtube.com/playlist?list=PL9C9082D99B2B6DDB
===============================


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-12, 07:49 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2005-04-06, 09:47
Posty: 1214
Lokalizacja: Elbląg
Moje szanse na przyjazd na spotkanie sa jak wygranie jutro w Totolotka planowanej kumulacji ale wysle totka bo jak wygram to przyjade :). Bardzo zaluje ze nie bede w tym roku z wami imprezowac. I nie spotkam sie z osobami ktorych jeszcze nie widzialem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-12, 16:52 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-06, 08:39
Posty: 390
Lokalizacja: Kielce
sorrki za nieobecnośc ale praca niestety, przez weekend postaram sie uporzadkować wg deklaracji ilość uczestników, tak więc na poniedziałek powinna byc jasna sytuacja. Z przejrzenia z topiku deklaracji rezerwuje 14 miejsc i jesli sie zgodzi właściciel 3 rezerwowe.


ps. dzisiaj po ciężkim tygodniu mam zamiar sie odstresować :) tak więc nie liczcie na nic :), mogę tez mieć kłopoty ze słyszeniem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-13, 11:26 
Offline
Młodszy chorąży sztabowy
Młodszy chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-21, 09:11
Posty: 178
Lokalizacja: Warszawa
Sorry że nie napisałem, nie było mnie kilka dni w domu. Ja oczywiście jadę, pokój dwójkę dla palących z łazienką proszę ;) Co do żarcia to 1 raz tylko, bo moja kobieta jest wege.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-13, 11:58 
Offline
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-09, 15:41
Posty: 112
Lokalizacja: Kielce
Jeżeli będe miał kokoik 2 osobowy to jade z żoną i dzieckiem na 2 dni,jeżeli nie to jade sam,prosiłbym Jasia o kontakt w tej sprawie.Jedzonko jeżeli z żonką to wspólny gril dla 2 osób i sniadanie.100% obecności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-15, 09:28 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
Może by tak ponformowac pitera? - w sumie jest w rezerwie

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-15, 11:02 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-04, 23:04
Posty: 768
Lokalizacja: Poznań
Oczywiscie - jestem jak najbardziej za !

pozostali Rezerwiści :

[CKSS]Karol
[CKSS]secz
[CKSS]Kwiatek
[CKSS]SauRooN - zadeklarował przybycie !
[CKSS]RicoDamage - brak danych
[CKSS]Czorny
[CKSS]Cichy
[CKSS]sir
[CKSS]xant - brak danych
[CKSS]amon_jd
[CKSS]Moloh
[CKSS]malolat

Myśle ,że należałoby wszystkich powiadomić.


dot. sprawy wyżywienia : samodzielne przygotowanie posiłku moze byc ciekawą alternatywą zważywszy że będzie kilka KOBITEK :) Na pewną nie pozwolą nam nic robic i będą chciały samodzielnie przygotować posiłki regeneracyjne. Finansowo będzie to o wiele tańszy sposób karmienia. 31,00 zł stawki żywieniowej grupy to całkiem spora kasa. Jestem gotów przygotować menu którego cena nie przekroczy 12,00 zł na dzień / w tym 1 frag dla uczestnika oraz przynajmniej 3 fragi dla CL -ów /.

Można spokojnie odpuścić sobie obiady a posiłki oprzeć na kanapkach i browcach.

- Wasz DIETETYK :)

3. DEKLARACJE OBECNOSCI :

Aktualnie stan obecności :

14 osób z noclegiem/noclegami
2 osoby bez noclegu - /speedi- roxi /
2 osoby "dojrzewają" a raczej weryfikują budżet domowy /Żądła - Marta_PL /

Czyli w porywach może być nas do 18 ludzisk :) . Trochę brakuje do zeszłorocznej frekwencji ale i klan jest mniejszy liczebnie oraz "młodzież" nie dopisała :) . Dlatego znając już listę obecności mozna rozwarzyć sprawę odnośnie propozycji Hetmana dot. Pitera oraz pozostałych Rezerwistów. Pozostaje także sprawa TORTU URODZINOWEGO - dotychczas była to domena Toli... Czy są ochotniCZKI ? gotowe do wykonania cukierniczego dzieła czy też należy zamówić w Kielcach ?

_________________
===============================
http://www.youtube.com/playlist?list=PL9C9082D99B2B6DDB
===============================


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-15, 17:51 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
ochotniczka nie napisze w tym dziale - monika zajmie sie tortem :P
nie taka domena toli - raptem na pierwszej rocznicy.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2006-05-15, 20:27 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-04, 23:04
Posty: 768
Lokalizacja: Poznań
Maestro... ja przecież liczyłem na Monikę :) w tej materii , o ile mnie moja pamiec pijacka nie myli to nawet z Nią o tym rozmawiałem :) . Monika Rulez !

Bez względu na dalsze losy nasze i naszych znajomych oddać należy Toli ,że tort na 1 urodzinki był Extra.


Załączniki:
tort 1 urodziny.jpg
tort 1 urodziny.jpg [ 67.86 KiB | Przeglądane 36103 razy ]

_________________
===============================
http://www.youtube.com/playlist?list=PL9C9082D99B2B6DDB
===============================
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL