-=Civitas Kielcensis Suicide Squad=-

Forum [CKSS]
Teraz jest 2024-04-16, 22:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-29, 20:12 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
co powiecie na to - myślę że w przypadku degustacji A*A 3.0 - pozostanie do rozważenia ARMA

http://pl.youtube.com/watch?v=lNV8UbzA9 ... re=related

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Ostatnio edytowano 2009-10-28, 09:56 przez [CKSS]Hetman, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2008-12-29, 21:01 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2005-04-06, 09:47
Posty: 1214
Lokalizacja: Elbląg
wypaaaaaasssssssssssssssssssssssssssssssssss


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2008-12-29, 22:13 
Offline
Kapitan
Kapitan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-08-27, 19:04
Posty: 409
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
no no, pięknie się zapowiada, chętnie to wypróbuję jak juz wyjdzie :)

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2008-12-30, 11:58 
Offline
Starszy chorąży
Starszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-02-26, 12:47
Posty: 167
Lokalizacja: Katowice
no ciekawe,iekawe....tylko te rozbryzgi krwi po trafieniu niezbyt ładne,a tak to chetnie to potestuję :)

_________________
Hokus Pokus qrwa mać


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2008-12-30, 12:38 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-23, 10:38
Posty: 973
Lokalizacja: Warszawa
Wygląda super (oprócz tej krwi), zobaczymy jak z grywalnością, bo w ARMA1 było słabo ;]

_________________
War never changes...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-01-05, 08:54 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2008-06-03, 10:29
Posty: 1378
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Najlepszy był Gudziec ( jak sobie po lesie ganiał ) :) a tak na serio demo nawet nawet

_________________
"Lepiej być dobry człowiekiem, który przeklina, niż małym, cichym skurwysynem"

"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-28, 09:55 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
a ja sobie ARMA2 kupiłem :)
Serwer mogę postawić, mam kontakt z z klanem =[1stCAV]= jest z kim grać coopa i walki druzynowe

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-28, 10:07 
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-09-04, 07:49
Posty: 25
Lokalizacja: Bytom
Ja się piszę :grin:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-28, 13:45 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
na horyzoncie mamy dodatek do ArmA2
może nawet będzie darmowy

Więcej info i obrazków


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-11-16, 23:21 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
polecam obejrzeć w całości :)
http://www.youtube.com/watch?v=lExET8zP2Mc

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-11-17, 01:37 
Offline
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-27, 20:51
Posty: 121
Lokalizacja: Gdańsk
Hetman stałem się dzisiaj posiadaczem oryginalnej Army2 jak chcesz popykać razem albo ktoś z was proszę o kontakt gg8360498

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-11-17, 08:35 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
pablodanzig napisał(a):
ktoś z was proszę o kontakt gg8360498
z mojej strony jak tylko będziesz miał inny status niż niewidoczny - to zaczepię,
ewentualnie pokuś się o użycie xfire

więcej masz w moim podpisie.

Arma2 to tylko połowa ceny MW2 :)
są chętni twardziele - bo to nie jest prostota jak MW2

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-11-30, 17:23 
Offline
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-27, 20:51
Posty: 121
Lokalizacja: Gdańsk
Kiedy testujemy ?? dodam że występuje tu polskie wojsko polski sprzęt polska mowa !!!
i łopocze Polska Flaga nad obozem !!! :mrgreen:

Podaga, marzec 1986 roku...

Po trudnym okresie jakim była wojna domowa nadzór życia cywili przez Sowietów i Polaków wydaje się nieodzowny. Współpraca przebiega pomyślnie, żadna ze stron nie wchodzi sobie w drogę. Na styczeń 1987 roku zaplanowana jest operacja wycofania jednostek militarnych z wyspy i oddanie władzy w ręce społeczeństwa. Podaga tymczasowo nie posiada ustroju, a wśród decydentów chodzą głosy, że ze względu na brak atrakcyjnych złóż mineralnych lokacja przekazana zostanie w pokojowy sposób. Jedynym wartym odnotowania bogactwem są skromne kopalnie węgla...

Do walki o władzę włączają się dwaj wysocy rangą, szanowani w okolicy emerytowani wojskowi, którzy po wojnie domowej postanowili rozkręcić lokalny biznes rolny. Nazywają się Jurij Syedanov oraz Marius Cholubkov. W maju Syedanov zostaje zamordowany w zamachu. W lipcu śmierć w wypadku samochodowym ponosi Cholubkov. Dochodzenie Policji nie daje żądanych rezultatów. Aktywność wojsk na wyspie zwiększa się, Ludowe Wojsko Polskie dosyła posiłki w postaci jednostek specjalnych. Sowieci zwiększają liczbę patroli i rozpoczynają ewakuować obywateli. Polska w ramach kryzysowego zarządzania decyduje się wysłać na Podagę tajemniczy oddział specjalny, znany pod kryptonimem J-24...

DOWNLOAD:

http://www.armaholic.com/page.php?id=5699

Wersja 1.11

Wymaga:
- Podaga Island
- Project 85
- BCM Mercenaries (dodane w archiwum)
- Queen's Gambit
- patch 1.14

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-11-30, 18:33 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
pablodanzig napisał(a):
Kiedy testujemy ?? dodam że występuje tu polskie wojsko polski sprzęt polska mowa !!!
i łopocze Polska Flaga nad obozem !!! :mrgreen:

Podaga, marzec 1986 roku...

Po trudnym okresie jakim była wojna domowa nadzór życia cywili przez Sowietów i Polaków wydaje się nieodzowny. Współpraca przebiega pomyślnie, żadna ze stron nie wchodzi sobie w drogę. Na styczeń 1987 roku zaplanowana jest operacja wycofania jednostek militarnych z wyspy i oddanie władzy w ręce społeczeństwa. Podaga tymczasowo nie posiada ustroju, a wśród decydentów chodzą głosy, że ze względu na brak atrakcyjnych złóż mineralnych lokacja przekazana zostanie w pokojowy sposób. Jedynym wartym odnotowania bogactwem są skromne kopalnie węgla...

Do walki o władzę włączają się dwaj wysocy rangą, szanowani w okolicy emerytowani wojskowi, którzy po wojnie domowej postanowili rozkręcić lokalny biznes rolny. Nazywają się Jurij Syedanov oraz Marius Cholubkov. W maju Syedanov zostaje zamordowany w zamachu. W lipcu śmierć w wypadku samochodowym ponosi Cholubkov. Dochodzenie Policji nie daje żądanych rezultatów. Aktywność wojsk na wyspie zwiększa się, Ludowe Wojsko Polskie dosyła posiłki w postaci jednostek specjalnych. Sowieci zwiększają liczbę patroli i rozpoczynają ewakuować obywateli. Polska w ramach kryzysowego zarządzania decyduje się wysłać na Podagę tajemniczy oddział specjalny, znany pod kryptonimem J-24...

DOWNLOAD:

http://www.armaholic.com/page.php?id=5699

Wersja 1.11

Wymaga:
- Podaga Island
- Project 85
- BCM Mercenaries (dodane w archiwum)
- Queen's Gambit
- patch 1.14

to raczej arma a nie arma 2 :)

coop z chłopakami z GROM był niezły....
nie ma to jak strzelić 20 razy w ciągu 3h walki

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-01, 07:36 
Offline
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-27, 20:51
Posty: 121
Lokalizacja: Gdańsk
:wink: Wczoraj gralo sie miodzio o takie granie mi chodziło !!!! Pykaliśmy do 01 w nocy to nie ważne że rano do pracy trza bylo iść. Co do ilości oddanych strzałów hmm nie bylo aż tak źle o to chodzi że trzeba pomyśleć przed oddanym strzalem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-01, 09:37 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2005-04-06, 09:47
Posty: 1214
Lokalizacja: Elbląg
gotowka sie zbiera wiec moze dolacze wkrotce

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-01, 10:02 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
[CKSS]Zadlo napisał(a):
gotowka sie zbiera wiec moze dolacze wkrotce
nie pożałujesz...

wczorajszy atak na lotnisko (dwa ataki) się nie powiodły...

-pierwszy był tak dopracowany że zabrakło czasu (zastał nas świt i nie dało się podczołgać na pas by wysadzić MI24)
-drugi był tyle szybki że jednego z naszych wykryto, mnie nie udało się go osłonić, potem mnie snajpera otoczyli op4 w liczbie około 6 (ja snajper specnazu z Vintorezem), a że dowódca miał noktowizor, dopadli mnie... jak zaczęli przeszukiwać lotnisko, nie było już odwrotu... - KIA

a wszystko to - 5 graczy przeciw AI gry.

W każdym razie niezła dawka adrenaliny i miła współpraca z chłopakami z klanu GROM (w tym nasz były [CKSS] piotras).

jak są chętni na wojnę dla żołnierzy - zapraszamy.

zasoby piotrasa -> http://www.specjal-group-grom.yoyo.pl/news.php

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-01, 14:22 
Offline
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-27, 20:51
Posty: 121
Lokalizacja: Gdańsk
Też osobiście zapraszam. Musze stwierdzić że Ai mnie mile zaskoczyło są nieprzewidalni nie działaja według zchematu tylko działaja adekwatnie do sytuacji panującej na mapie

[ Dodano: 2009-12-05, 11:47 ]
A tutaj kilka moich ulubionych filmików :

http://www.youtube.com/watch?v=n-SSTiPr ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=uIG-LOtO ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=eZ_IlKiRxMs&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=UxhL5uRE ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=gWKE07DZ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=OonB7vWN ... re=related

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-08, 20:58 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
to jest masakra - może nasi żołnierze jednak wrócą z hopsiup walki na prawdziwy symulator pola walki

http://www.youtube.com/watch?v=ePrwLMi1fyQ&NR

i opinia wg GT
http://www.youtube.com/watch?v=xcLMu3JlWVA


Porównanie dwu biegununów...
http://www.youtube.com/watch?v=olEt30pd6o0
http://www.youtube.com/watch?v=gWKE07DZn38
porównując z hopsiupem
http://www.youtube.com/watch?v=KOv-uutbPOI
(karabin z radarem jak w Alien2, brakuje tylko railguna i plasmaguna do pełni szcześcia...) :)

to dziwię się jak wyjadaczom A*A odbiło...

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-09, 00:24 
Offline
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-27, 20:51
Posty: 121
Lokalizacja: Gdańsk
Odpowiem ci hetman na to starzejemy się nie kręcą nas już takie giery z wyskakującymi ikonami i różnymi takimi fajerwerkami... patrząc tak na ten film z hopsiupa tak sobie pomyślałem co oni zrobili z tą gierką pamiętam starego cod-a to była giera !!! a to jakaś popy-lina jest dobra dla dzieci ( nikogo nie zamierzam obrazić po prostu wyrażam swoje zdanie) po pierwszych filmach stwierdziłem że to nie jest dla mnie, wolę coś realistycznego co pozwoli wczuć się mi w klimat bycia żołnierzem. może się skuszę jeszcze na BF2 Bad Company

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-09, 09:55 
Offline
Starszy chorąży
Starszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-02-26, 12:47
Posty: 167
Lokalizacja: Katowice
[quote="[CKSS]Hetman"]to jest masakra - może nasi żołnierze jednak wrócą z hopsiup walki na prawdziwy symulator pola walki[/quote

Zapomniałeś jak sam na hopsiupach latałeś? ;)
A wszystko to kwestia gustu i grywalności.Dlaczego przeszłeś z AA3 na Arma 2 ?
AA3 to przecież czysty realizm a nie hopsiup.
Ja mam Arma2 i dobre jest ale nie zachwyca mnie i tyle.Cod MW2 też do cudów nie należy ale fajnie sie gra. OT tyle :)

_________________
Hokus Pokus qrwa mać


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-09, 16:45 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
Pamietam jak sam hopsiup biegalem. Ale ilez mozna w tych samych lokacjch biegac I grac ciagle tak samo, to predzej czy pozniej sie znudzi.

Amerykaniec jest symulatorem, na pewno w porownaniu do codamw2. Ma spory potencjal startowy a czy bedzie wykorzystany... Zobaczymy. Na razie kilka map, bledy gry I cziterstwo skutecznie mnie zniechecily.

arma2 natomiast, to pelnoprawny symulator pola walki, a mozliwosci modyfikacji,rozmorodnosc I mozliwosc prostego budowania scenariusza czyni z niej na prawde dobry tytul, ktory smialo moze konkurowac z AA. Jedynie cena przemawia na korzysc amerykanca.

arma2 do grania samemu odpycha. Wiem to bo sam kupilem ja w sierpniu I potrzebowalem kilku miesiecy po to zeby ja zainstalowac. Dopiero gdy jest ktos kto wprowadzi w arkana gry, na prawde rozwija ona skrzydla.

Niestety moze jestem zbyt extremalny, ale taki typ gry mnie kreci, jak sie ktoremus bedzie chcialo uspokoic, chetnie przygarne pod skrzydelko.

Pablo mam nadzieje ze dzis damy rade temu snajperowi w fabryce...

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-10, 09:51 
Offline
Starszy chorąży
Starszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-02-26, 12:47
Posty: 167
Lokalizacja: Katowice
[CKSS]Hetman napisał(a):
arma2 do grania samemu odpycha. Wiem to bo sam kupilem ja w sierpniu I potrzebowalem kilku miesiecy po to zeby ja zainstalowac. Dopiero gdy jest ktos kto wprowadzi w arkana gry, na prawde rozwija ona skrzydla.


Arma nie odpycha,absolutnie.Dla mnie jest super ale na teraz wolę MW2--kwestia gustu.
[CKSS]Hetman napisał(a):
Niestety moze jestem zbyt extremalny

Nie jestes'ekstremalny' tylko jak zaczynasz gre A to gry B,C i D już są bee a ta A jest naj :) Ot takie spostrzeżenie :)
Ja jestem za hopsiupami jak i takimi co przez godzine dam 2 strzały, wszystkie mają swój urok...byle nie było zająców :evil:

_________________
Hokus Pokus qrwa mać


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-11, 22:01 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-23, 10:38
Posty: 973
Lokalizacja: Warszawa
A dla mnie ArmA ma za duże wymagania :(

_________________
War never changes...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-11, 22:43 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
szkoda - załuj

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-12, 11:21 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
wczoraj zagraliśmy dwie rundy i obu nie skończyliśmy
graliśmy od 21 do 3 rano
gdyby gra mi się nie wyłożyła w całym tym czasie byłaby tylko jedna runda.

Rozpoczęliśmy z we dwóch z Rico_Damage ([CKSS]Thornblack) potem dołaczył Pablodanzig, grane było nas trzech na 4 sloty AI, w trakcie gry doszła reszta graczy i 8 slotów zostało wykorzystanych.

Graliśmy na mapie typu warfare.

Skąd jedna runda tyle trwa?

Zasady są jasne:
- jest dostępny całe terytorium pola walki (powierzchnia około województwa)
- start w losowym miejscu terytorium
- na początku dysponujemy sztabem i ambulansem
- wybieramy dowódcę spośród siebie w głosowaniu
- mamy startową ilość pieniędzy
- dowódca z posiadanych środków buduje koszary żeby kupować piechotę, fabrykę lekkiego sprzętu dla pojazdów, fabrykę ciężkiego sprzętu żeby mieć czołgi, magazyn i punkt naprawy itd.... - klasyczna strategia :), jeżeli dowódcy zabraknie kasy gracze mogą mu przetransferować posiadaną przez siebie
- fundusze zdobywamy za zajmowane miejscowości, oczywiście nie jest tak łatwo wkroczyć, co miasta to regularna walka
- zajmując miasta zaczynamy od małych bunkrów (tu możemy dokupić sobie amunicję, lub całkowicie wymienić wyposażenie)
- żeby zająć miasto należy zdobyć największy bunkier, tu można uzupełnić amunicję pojazdów
- za każde zdobyte miasto drużyna dostaje kasę, potem otrzymywane są pieniądze za każde miasto które mamy opanowane, szybkość otrzymywania kasy zależy od poziomu rozwoju sztabu

wygrywa ta strona, która zmiażdży przeciwnika
----
wygrana zależy od umiejętności gry, sterowania pojazdami, zgrania uczestników.
na przykład przydaje się dobry pilot śmigłowca, żeby złożony sztab przenieść szybko w inne miejsce, na przykład rozstawić w pobliżu lotniska by móc używać myśliwców bombadrujących.

Co do zgrania, to nie ma to jak pacyfikować wieś gdzie jest kilka oddziałów piechoty wraz czołgami, w dwoma czołgami Abrams w cztery osoby. Skuteczniej się walczy strzelcem mając kierowcę i odwrotnie.

aha - każda runda jest inna !!!

są zainteresowani?
dziś powtórka :)


A oto krótki fotoreportaż...
możliwe że z akcji transportu sztabu będzie film....
budujemy drugą bazę, bliżej nowo zdobytych wiosek
Obrazek

zdobywamy wioskę...
Obrazek

na chwilę przed wkroczeniem do kolejnej wioski
Obrazek

transportujemy sztab w inne miejsce, żeby rozbudować się przed walką o duże miasto
gdzie stacjonuje pluton czołgów i kilka oddziałów piechoty
Obrazek

wspólne ustawianie sztabu, kierowanie pilotem by odpowiednio i bezpiecznie odstawił sztab na ziemi
Obrazek

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-12, 17:50 
Offline
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-10-27, 20:51
Posty: 121
Lokalizacja: Gdańsk
Na Jednym ze screenów zauważyłem że strzelasz do chłopów ładnie to tak do cywili ?? :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-12, 20:36 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
pablodanzig napisał(a):
Na Jednym ze screenów zauważyłem że strzelasz do chłopów ładnie to tak do cywili ?? :mrgreen:
mogli nie nosić broni - chyba to była jakaś blokada drogi ;)

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-13, 14:25 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-23, 10:38
Posty: 973
Lokalizacja: Warszawa
Brzmi kozacko :) Ale jeśli zginiesz to respawn?

_________________
War never changes...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-12-13, 14:29 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
[CKSS]Klamka napisał(a):
Brzmi kozacko :) Ale jeśli zginiesz to respawn?

tak - czas odrodzenia regulowany na początku
przy respawnie przy sztabie mozesz kupić sobie HMMV-ie i pojechać na miejsce walki,
do tego przez ciebie kupiony pojazd jest blokowany i tylko ty mozesz go odblokowac i zablokować żeby nim się poruszać, to zabezpiecza przez zabraniem go przez innego gracza

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL