-=Civitas Kielcensis Suicide Squad=-

Forum [CKSS]
Teraz jest 2024-03-28, 23:38

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: HM
PostNapisane: 2010-01-04, 02:46 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2008-08-27, 14:28
Posty: 10
Lokalizacja: Olsztyn
Gameplay jest z mapy Avgani dla Arma 1
http://www.armaholic.com/page.php?id=3525

Autor usunął jednak wersję dla ARMA II ze względu na prawa autorskie.
Pierwszy film też nie pochodzi z mapy w/w jak przypuszczał Hetman.

Szukam dalej, ale z tego co widzę, to jeszcze nie powstała tego typu mapa publiczna dla ARMA II.
Spróbuję ją podłożyć pod teraźniejszą ARMĘ ale wątpię czy coś z tego wyjdzie.

Drugi film natomiast raczej nie pochodzi z map afgańskich dla ARMA I, nie widzę obiektów szczególnych...
Raczej jest to film z mapy Isla Duala http://www.armaholic.com/page.php?id=8988

---added
Nie działa :)

--added
Może komuś się uda coś znaleźć. Description filmu jest następujące:
Just a test to see if Opteryx's Afghan Village would work in arma 2, with Binkowski's US
Army Units and hey! NZX's Uparmored M114 Humvees work too! This is with
schnapdropsel's mercenaries which has taliban units in it also. Very interesting and
nostalgia from OFP and ArmA 1 again.


---added
Cytuj:
hey awsome vid..can u link me to how u got this running on arma 2?

just search for CAA1, its a community project which makes Afgani1.5 and Iraq Village playeble in ArmaII also. These Maps were relesed for Arma I some time ago.


Cytuj:
did u get this mod from armaholic? i wonder is awesome and i want it too lol wich sit u download it from

the author of the Map removed it for download, dont know exactly why.Search for Avgani and Iraq1.5 on google, you should find a working link somewhere.Many gettin deleted atm.Also you neec CAA1, a community project, search in the bohemia arma II forum.


A więc potrzebny jest CAA1, Hetman podał torrenta jednak podam też stronę download:
http://dev-heaven.net/wiki/cbp-caa1/HTTP_download

Instalki nigdzie nie znalazłem więc należy zachować strukturę folderów!
Apropo, czy dobrze myślę, czy te dane zmienią nam za pomocą moda ARMEII w ARMĘ1?
Jeżeli ktoś już będzie wiedział jak uruchomić Avgani i Afgan na ARMA II to niech da znać.
Na mnie już dziś za późno.

_________________
♥ MF: Asrock X58 Exrteme LGA1366 ♥ CPU: Intel QuadCore i7 930 2,8 Ghz D0 ♥ Ram: Corsair 6 GB (2x3) DDR3 PC 1600
♥ GPU: Gigabyte Radeon HD 5870 2GB ♥ W: OCZ Silent Etreme 700W ♥ HDD: 2TB + 500GB
♥ TripleHead: 3x LCD Monitors Acer P244W 24" ♥ OS: Win 7 64bit
♥ Buying: Track IR 5, 3 more monitors


Ostatnio edytowano 2010-01-04, 18:20 przez parasite, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-01-04, 10:10 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
parasite napisał(a):
A więc potrzebny jest CAA1, Hetman podał torrenta
parasite napisał(a):
Instalki nigdzie nie znalazłem


podany przeze mnie torrent to plik wykonywalny (nie sprawdzałem czy to insatlka czy auto depak)

parasite napisał(a):
Jeżeli ktoś już będzie wiedział jak uruchomić Avgani i Afgan na ARMA II to niech da znać.
Na mnie już dziś za późno.


podaj link do Afgan (do avgani widzę że podałeś) pobiorę i w wolnej chwili spróbuje powalczyć z uruchomieniem...

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-01-04, 11:43 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2008-08-27, 14:28
Posty: 10
Lokalizacja: Olsztyn
Po 2h walki i szczątkowych informacjach w sieci zrobiłem to po omacku.
Na prośbę Dawida - wstawiam dla chętnych. Cheers.


INSTALACJA CAA

1. Ściągamy http://www.gameupdates.org/details.php? ... -12-27.exe
2. Ściągamy http://www.gameupdates.org/details.php? ... -12-27.exe

(Cały czas seeduje więc tracker żyje, gdyby zdechły, to mam to u siebie na HDD)

3. Instalujemy najpierw CAA1_ArmA_Objects_2009-12-27.exe, potem CAA1_QG_Objects_2009-12-27.exe do głównego katalogu ARMA II
4. Tworzymy w głównym katalogu gry ARMA II podkatalog o nazwie moda np. "@caa1" - standardowa procedura, a w nim folder "Addons"
5. Przenosimy wszystkie pliki *.pbo i *.bisign z ..\x\caa1\ArmA_Objects\addons, ..\x\caa1\ArmA_PlantsClassic\addons, ..\x\caa1\QG_Objects\addons do @caa1\Addons
6. Przenosimy wszystkie pliki *.pbo i *.bisign z ..\x\oac\oac_core\addons do @caa1\Addons
7. Przenosimy teraz pliki kluczy z ..\x\caa1\_keys oraz ..\x\oac\oac_core\keys do katalogu "Keys" znajdującego się w głównym katalogu ARMAII
8. Sprawdzamy czy działa skrótem -maxmem=2047 -cpuCount=2 -nosplash -mod=@caa1. Jeżeli nie - popełniłeś błąd.

INSTALACJA MAP

9. Ściągamy wspomniane przeze mnie mapy i dodatki http://www.kellys-heroes.eu/files/addons/opx.7z (opis Armaholic: http://www.armaholic.com/page.php?id=3525 )
10. Rozpakowujemy obojętnie gdzie (może być i główny katalog ARMA II)
11. Z rozpakowanego katalogu ..\opx\public key\ przenosimy klucze do głównego folderu "Keys" w ARMA II
12. Zmieniamy nazwę folderu "Afghan Village 1.0" na "AfghanVillage"
13. Zmieniamy nazwę fodleru "Avgani 1.5" na "Avgani"
14. Zmianiamy nazwy wszystkich folderów: AfghanVillage, Avgani, opxbuildings, opxmisc, opxplants, opxroads dodając znak "@" przed nazwą np. "@opxmisc"
15. Wchodzimy do każdego katalogu z "@" na przedzie i tworzymy w nim nowy katalog "Addons" jednocześnie przenosząc wszystkie pliki z obecnego katalogu do stworzonego "Addons"
16. Kopiujemy wszystkei katalogi z małpą i wklejamy do głównego katalogu ARMA II
17. Sprawdzamy czy działa skrótem -maxmem=2047 -cpuCount=2 -nosplash -mod=@caa1;@AfghanVillage;@Avgani;@opxbuildings;@opxmisc;@opxplants;@opxroads.

(Mapy będą widoczne w edytorze SP i MP)

UWAGA: Gra włącza się bez błędów. Występują dwa błędy w plikach nieba przy
próbie ładowania map pod edytorem ale klikamy OK a błędy nie są widoczne w grze.
No entry 'bin\config.bin/CfgWorlds/avgani/Weather/Overcast/Weather1.horison'. oraz
No entry 'bin\config.bin/CfgWorlds/afgan_village/Weather/Overcast/Weather1.horison'.
Rozwiązanie: http://dev-heaven.net/attachments/2770/ ... configs.7z - wypakować i wsadzić wszystko do @caa1/Addons

Trzeci błąd podczas gry przy próbie podejścia pod fabrykę na mapie avgani. W sieci są
informacje jak to naprawić - wypakować PBO map, skasować configi, spakować
spowrotem. Jednak to robiłem i ten sposób nie działa.
Cannot open object ca\cti_buildings\cti_factory_light.p3d

Może ktoś będzie wiedział co z nimi zrobić, bo wydaje mi się, że ten trzeci może skutecznie
uniemożliwić rozgrywkę w MP. Idę na kibel...

--added
Ok, jestem - mam jeszcze jedną ciekawostkę... spróbujcie dolepić to tak:
-maxmem=2047 -cpuCount=2 -nosplash -mod=@ACE;@ACEX;@CBA;@ACEX_PLA;@ACEX_SM;@caa1;@AfghanVillage;@Avgani;@opxbuildings;@opxmisc;@opxplants;@opxroads
i zobaczcie co się stanie :twisted:

_________________
♥ MF: Asrock X58 Exrteme LGA1366 ♥ CPU: Intel QuadCore i7 930 2,8 Ghz D0 ♥ Ram: Corsair 6 GB (2x3) DDR3 PC 1600
♥ GPU: Gigabyte Radeon HD 5870 2GB ♥ W: OCZ Silent Etreme 700W ♥ HDD: 2TB + 500GB
♥ TripleHead: 3x LCD Monitors Acer P244W 24" ♥ OS: Win 7 64bit
♥ Buying: Track IR 5, 3 more monitors


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-01-04, 23:26 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
ile masz plików w opxroads/adons

ja mam jeden (opxroads.pbo.opx.bisign) i to chyba jest za malo


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-01-05, 00:00 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2008-08-27, 14:28
Posty: 10
Lokalizacja: Olsztyn
W tym folderze mam folder Addons a w nim opxroads.pbo.opx.bisign oraz opxroads.pbo - wypakuj sobie jeszcze raz archiwum gdzies i skopiuj dokladnie.

_________________
♥ MF: Asrock X58 Exrteme LGA1366 ♥ CPU: Intel QuadCore i7 930 2,8 Ghz D0 ♥ Ram: Corsair 6 GB (2x3) DDR3 PC 1600
♥ GPU: Gigabyte Radeon HD 5870 2GB ♥ W: OCZ Silent Etreme 700W ♥ HDD: 2TB + 500GB
♥ TripleHead: 3x LCD Monitors Acer P244W 24" ♥ OS: Win 7 64bit
♥ Buying: Track IR 5, 3 more monitors


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL