-=Civitas Kielcensis Suicide Squad=-

Forum [CKSS]
Teraz jest 2024-03-28, 14:35

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-07, 21:33 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2009-09-06, 11:05
Posty: 8
Lokalizacja: Kielce
Ech....trochę wstyd ale nie jestem "obstukany" w tematyce kompa.Google nie gryzie, troszkę jest na ten temat, aaaleee..... nie dałem rady...:(Wiem, ze TY HETMAN ogarniasz "to" z olimpijskim spokojem.Proszę więc, opisz mi to w sposób "krok po kroku".Chcę "widzieć" mapy, które zassałem notabene z waszego serwera.Wiem, ze muszę to zrobić poprzez mod.Folder usermaps już jest...
Chcę pokazać kolegom nowe mapy i nie wiem jak......chcę na nich najpierw pograć, pobiegać....bo nie czuję się komfortowo gdy wchodzę na wasz serwer :(
Z góry dziękuję za okazaną wdzięczność, sorry dla HETMANOWEJ (wybacz skradziony czas).Dodaję, że pochodzę z Kielc.....też powinno pomóc :)

_________________
Walt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-07, 22:11 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
najpierw sprawdż polecenie:

/devmap mp_bacalao i powinno zadziałać

pliki *iwd map z katalogu usermaps
wgraj do katalogu modwarfare/albo ckss_guns

włacz moda i postaw serwer

potem wpisujesz z konsoli

/map mp_bacalao

powinno zadziałać

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-07, 23:01 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2009-09-06, 11:05
Posty: 8
Lokalizacja: Kielce
Działaaaa..... !!!!!!!!! Sprawdziłem na WASZYM modzie......
No ale WY już zmieniliście mapy na serwerze :(
DZIĘKI !!!

_________________
Walt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-08, 08:10 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
wyłaczony został mod
prawdopodbnie na weekend znów wróci - lub bedzie inny trudniejszy i ciekawszy zarazem
i nowe mapy

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-08, 08:39 
Offline
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-04, 08:18
Posty: 98
Lokalizacja: Od Hetmana
Walt napisał(a):
Z góry dziękuję za okazaną wdzięczność, sorry dla HETMANOWEJ (wybacz skradziony czas).Dodaję, że pochodzę z Kielc.....też powinno pomóc :)


nie ma za co... Przyzwyczaiłam się do tego, a poza tym jak poznałam Hetmana, to chyba jeszcze więcej czasu spędzał przy kompie niż teraz, więc nie jest źle. A skoro to lubi, to niech tłumaczy. Byleby ktoś nie przesadził i pamiętał, że on też ma jakieś życie poza klanem i grą to się nie denerwuję :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-08, 20:22 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2009-09-06, 11:05
Posty: 8
Lokalizacja: Kielce
..... więc czekam na weekend....ma być deszczowy :)
....ech.....z tymi żonami to jest :) Moja "młoda" już się do tego przyzwyczaiła, i widzę że ma podobne podejście :)

_________________
Walt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-09, 07:36 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2005-04-06, 09:47
Posty: 1214
Lokalizacja: Elbląg
Walt napisał(a):
....ech.....z tymi żonami to jest Moja "młoda" już się do tego przyzwyczaiła, i widzę że ma podobne podejście
docen ten skarb nie kazdy ma tak dobrze :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-09, 16:15 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2009-09-06, 11:05
Posty: 8
Lokalizacja: Kielce
doceniam :).... pod koniec września br przychodzi na świat druga - jeszcze młodsza :) ech..... będzie się działo :)
kurcze.... widzę, że jest tu spore grono ludzi w nieco "starszym" wieku doświadczonych życiowo o podobnym zainteresowaniu - myśl CoD 4 :), i widzę, że spotykacie się w swoim gronie bardzo często, okraszając je napojem bogów czyli piwem :)....fajna sprawa !!!
Na waszym serwerze obecnie jest tryb s&d w którym jeszcze nie czuję się mocny i dlatego nie zaglądam.Nie chcę nikogo denerwować ze składu drużyny.Ale w weekend ma być drużynowu deatchmatch....postaram się zajrzeć.No i te nowe mapki....są zaj...e !!!

[ Dodano: 2009-09-09, 17:35 ]
Ech, jeszcze jedno...... DZIĘKUJĘ za zaproszenie na TEAMSPEAK.Do weekendu postaram się go ogarnąć.. :) Dla mnie to nowość i to jeszcze po angielsku :)

[ Dodano: 2009-09-09, 18:25 ]
Właśnie zakończyłem wstępne "ogarnianie" TeamSpeak.Wstukałem w odpowiednie miejsce IP 81.26.28.142:9000, logując się oczywiście pod własnym nickiem i WASZYM hasłem..... i mnie przywitało :) tylko to wszystko tam nie po naszemu :)....ha...ha....ha..
Mam nadzieję, że do komunikacji głosowej to już wystarczy, rozejrzałem się po menu i czytając WASZ opis tego programu to chyba więcej nie powinienem wiedzieć.Poczekam, aż ktoś z WAS pojawi się na serwerze to spróbuję się skontaktować.....

_________________
Walt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-09, 20:01 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
Walt napisał(a):
doceniam :).... pod koniec września br przychodzi na świat druga - jeszcze młodsza :) ech..... będzie się działo :)
kurcze.... widzę, że jest tu spore grono ludzi w nieco "starszym" wieku doświadczonych życiowo o podobnym zainteresowaniu - myśl CoD 4 :), i widzę, że spotykacie się w swoim gronie bardzo często, okraszając je napojem bogów czyli piwem :)....fajna sprawa !!!
Na waszym serwerze obecnie jest tryb s&d w którym jeszcze nie czuję się mocny i dlatego nie zaglądam.Nie chcę nikogo denerwować ze składu drużyny.Ale w weekend ma być drużynowu deatchmatch....postaram się zajrzeć.No i te nowe mapki....są zaj...e !!!

[ Dodano: 2009-09-09, 17:35 ]
Ech, jeszcze jedno...... DZIĘKUJĘ za zaproszenie na TEAMSPEAK.Do weekendu postaram się go ogarnąć.. :) Dla mnie to nowość i to jeszcze po angielsku :)

[ Dodano: 2009-09-09, 18:25 ]
Właśnie zakończyłem wstępne "ogarnianie" TeamSpeak.Wstukałem w odpowiednie miejsce IP 81.26.28.142:9000, logując się oczywiście pod własnym nickiem i WASZYM hasłem..... i mnie przywitało :) tylko to wszystko tam nie po naszemu :)....ha...ha....ha..
Mam nadzieję, że do komunikacji głosowej to już wystarczy, rozejrzałem się po menu i czytając WASZ opis tego programu to chyba więcej nie powinienem wiedzieć.Poczekam, aż ktoś z WAS pojawi się na serwerze to spróbuję się skontaktować.....


wszystko da się ogarnąć, a opisy powstały po to żeby było łatwiej.
Jak napisałem ci - spotkać nas można zawsze około 21 na serwerze TS.

Co do trybu S&D - szybciej ogarniesz grając z nami i nawet się nie krępuj.

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-09, 22:37 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2009-09-06, 11:05
Posty: 8
Lokalizacja: Kielce
Teamspeak już ogarnięty...... dokładnie, opisy są od tego :) Sorry dla wczorajszego teamu, bo im troszkę przeszkadzałem "testowaniem" speaka...
S&D....ech.... muszę sobie przyswoić miejsca bombsidów (chyba dobrze napisałem).
Dla całego teamu - do zobaczenia na serwie !!!

_________________
Walt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-10, 10:20 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2008-06-03, 10:29
Posty: 1378
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Walt luzik dawaj na serwera ! SD to fajny tryb :) na początku też nie przypadł mi do gustu ale teraz tylko na nim lubię grać. Bomby są oznakowane z tym nie ma problemu z resztą też nie a jak będziesz miał pytania to przez TSa ogarniemy je ;) Czekamy

_________________
"Lepiej być dobry człowiekiem, który przeklina, niż małym, cichym skurwysynem"

"Zwyczaj puszczania kobiet w drzwiach sięga czasów prehistorycznych. W ten sposób sprawdzało się czy w jaskini nie ma niedźwiedzi"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-11, 09:56 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-01, 01:02
Posty: 703
Lokalizacja: CK/Wielki Babilon
Dżizas... to jakiś samarytańśki sezon, że każdy dostaje helpa? o0

_________________
Zbieram na kompa pod ArmA 2, ArmA 2 i <del>internet bez limitu</del> ;P
Jabber IDentification: knt (małpeczka) nerd|gazeta (kropeczka) pl

Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-09-11, 10:29 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
[CKSS]KNT napisał(a):
Dżizas... to jakiś samarytańśki sezon, że każdy dostaje helpa? o0
wie jak zapytać :)

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-15, 20:52 
Offline
Rekrut
Rekrut

Dołączył(a): 2009-09-06, 11:05
Posty: 8
Lokalizacja: Kielce
Przepraszam PANOWIE z CKSS ale 21 wzrześnia roku bierzącego urodziła mi się CÓRECZKA....hip...hip.....Churaaaaa...... i jak na razie nie wiem w co ręce włożyć.Podarowaliście hasło do teamspeka a ja Was nie odwiedzam :( Wybaczcie póki co, gdy wszystko wróci do normy-zacznę do Was zaglądać.Jestem z Wami......

_________________
Walt


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-16, 08:04 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): 2005-04-06, 09:47
Posty: 1214
Lokalizacja: Elbląg
Walt napisał(a):
Przepraszam PANOWIE z CKSS ale 21 wzrześnia roku bierzącego urodziła mi się CÓRECZKA....hip...hip.....Churaaaaa...... i jak na razie nie wiem w co ręce włożyć.Podarowaliście hasło do teamspeka a ja Was nie odwiedzam :( Wybaczcie póki co, gdy wszystko wróci do normy-zacznę do Was zaglądać.Jestem z Wami......

1. Gratulacje niech zdrowa rosnie
2. Rece bedziesz wkladal w smierdzace pampersy :P
3. Nie masz za co przepraszac, wiec nie mamy czego wybaczac to jest zycie a nie gra wiec dbaj o rodzinke a czas na siedzenie z nami tez sie kiedys znajdzie .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-16, 09:43 
Offline
Generał dywizji
Generał dywizji

Dołączył(a): 2005-04-05, 22:29
Posty: 4227
Walt napisał(a):
Przepraszam PANOWIE z CKSS ale 21 wzrześnia roku bierzącego urodziła mi się CÓRECZKA
moja ma się wydostać z pussy w połowie grudnia

gratki :)

_________________
Wszyscy ludzie się boją, ale odważni nie myślą o strachu i idą naprzód, czasem po śmierć, ale zawsze po zwycięstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-10-16, 10:31 
Offline
Major
Major
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-23, 10:38
Posty: 973
Lokalizacja: Warszawa
[CKSS]Zadlo napisał(a):
Walt napisał(a):
Przepraszam PANOWIE z CKSS ale 21 wzrześnia roku bierzącego urodziła mi się CÓRECZKA....hip...hip.....Churaaaaa...... i jak na razie nie wiem w co ręce włożyć.Podarowaliście hasło do teamspeka a ja Was nie odwiedzam :( Wybaczcie póki co, gdy wszystko wróci do normy-zacznę do Was zaglądać.Jestem z Wami......

1. Gratulacje niech zdrowa rosnie
2. Rece bedziesz wkladal w smierdzace pampersy :P
3. Nie masz za co przepraszac, wiec nie mamy czego wybaczac to jest zycie a nie gra wiec dbaj o rodzinke a czas na siedzenie z nami tez sie kiedys znajdzie .

x2 :)

_________________
War never changes...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL